lofty rzeszów

Lofty Rzeszów – dlaczego loft to doskonały wybór?

Podkarpacie to piękny region Polski. Mamy tu urozmaicony pejzaż, różne zabytki do zwiedzania i mnóstwo zieleni. Ale czegoś brakowało… Zwłaszcza osobom, które szukały dla siebie oryginalnego i nowoczesnego wnętrza, pełnego światła i przestrzeni. Tak, brakowało klimatycznych Loftów. Teraz nie brakuje! Lofty Rzeszów są już dostępne dla każdego miłośnika miejsc z duszą i bogatą historią. Ale dlaczego lofty to miejsca idealne do zamieszkania? Skąd takie zainteresowanie mieszkaniami typu loft?

Lofty – czym różnią się od zwykłych mieszkań?

Żeby odpowiedzieć na pytanie dlaczego lofty to idealne miejsce do zamieszkania, trzeba najpierw ustalić co różni je od zwykłych mieszkań. Jest kilka takich cech. Po pierwsze Lofty powstają w budynkach pofabrycznych. Z tego wynikają kolejne różnice, na przykład ponadstandardowa wysokość pomieszczeń czy wyjątkowo wysokie okna. Już same te cechy są ogromną zaletą. Dlaczego?

Więcej przestrzeni, więcej światła

Po pierwsze, dzięki wysokości pomieszczeń zyskujemy możliwości aranżacyjne,które są niedostępne w standardowym mieszkaniu. Lofty Rzeszów dają na przykład możliwość zrobienia antresoli, która powiększy powierzchnię użytkową nawet małego mieszkania. Przykładowo kupujesz mieszkanie o powierzchni 30m2, a z antresolą masz powierzchni użytkowej powiedzmy 40m2. Do tego nawet niewielki metraż wydaje się być większy, kiedy sufit jest wysoko. Po drugie, wysokie okna sprawiają, że do mieszkania wpada więcej światła i same w sobie są prawdziwą dekoracją.

Lofty Rzeszów – dodatkowe zalety

Lofty Rzeszów posiadają jeszcze kilka zalet, które z pewnością czynią z nich doskonałe miejsca do zamieszkania. Budynki Osiedla Loft Rzeszów, otoczone są starannie zaprojektowaną zielenią. Starodrzew i przydomowe ogródki sprawiają, że osiedle staje się bardziej przytulne i łatwiej w nim odpocząć. Jak wiadomo, zieleń wpływa na nas kojąco.

Oprócz zielni, w przestrzeni publicznej zaplanowano miejsce na plac zabaw. Lofty Rzeszów są więc zaprojektowane także z myślą o rodzinach i komforcie nawet najmłodszych ich członków.

Lofty Rzeszów zostały także wyposażone w system czujników Anty Smog po to, by mieć pewność, że oddycha się naprawdę czystym powietrzem.

Dodatkowy komfort zapewnia parking z miejscami postojowymi do wyłącznego korzystania, a także wyposażenie każdego mieszkania w światłowód i w komórki lokatorskie.

Bezpieczeństwo zapewnia monitoring, całodobowa ochrona, odpowiednio oświetlone ścieżki, chodniki i wejścia do budynków oraz rolety antywłamaniowe montowane w mieszkaniach położonych na parterze.

Lofty Rzeszów to także szeroki wybór mieszkań. Metraż mieszkań ma rozpiętość od 27,8 m2 do 88,3 m2. Co więcej swoje mieszkanie można w pełni zaaranżować i przerobić.

Kilka słów podsumowania

Podsumowując trzeba podkreślić, że lofty to doskonałe miejsca do życia bo oferują więcej przestrzeni i naturalnego światła niż tradycyjne mieszkania. Bo powstają w budynkach o bogatej historii, które z zasady przerabiane są na luksusowe apartamenty. Lofty Rzeszów natomiast, zostały dodatkowo wyposażone w wiele elementów podnoszących jakość codziennego życia. Są komfortowe, położone w miejscu o barwnej (dosłownie i w przenośni ;)) historii, przemyślane i stanowią miejsce przyjazne dla każdego. Otoczenie pełne zieleni, całodobowa ochrona, światłowód w każdym mieszkaniu, plac zabaw dla najmłodszych to tylko kilka z udogodnień loftów w Rzeszowie. Lofty to nie tylko synonim luksusu, to także doskonałe i wygodne miejsca do życia. Są nie tylko piękne, ale też praktyczne. Najlepiej zresztą przekonaj się sam. Zobacz jak wygląda Osiedle LOFT Rzeszów i poznaj wszystkie jego atuty!