Nagroda „Lider Biznesu”

26 października odbyła się „Podkarpacka Gala Biznesu”. Jej celem jest wspieranie lokalnych marek, produktów i usług, które wybijają się ponad przeciętność, zyskując uznanie klientów i innych osób z branży. Postanowiono nagrodzić firmy z Podkarpacia, które wybijają się ponad przeciętność. Firmy, które przyczyniają się do rozwoju i promocji województwa podkarpackiego w Polsce, wpływają pozytywnie na wizerunek regionu w naszym kraju. Firmy, które działają według zasad biznesowego fair play, zyskując uznanie nie tylko klientów, ale również innych osób z branży. Firmy, które oferują najlepszą jakość usług i produktów.

„Firma Nowy Horyzont Development realizująca pierwsze lofty na Podkarpaciu poszukuje tym samym nowych sposobów modelowania przestrzeni charakteryzującej się wysoką jakością i walorami estetycznymi, potrzebą ochrony środowiska, rozwijania i wdrażania w budownictwie oraz w architekturze technologii i materiałów przyjaznych człowiekowi. Jesteśmy przekonani, że Państwa pionierskie rozwiązania mają istotny wkład w kształtowanie rodzimej kultury architektonicznej” powiedziano przyznając nagrodę naszej firmę.

.

 

 

Osiedle LOFT Nowego Horyzontu zaskakuje nie tylko odwagą wizji, konsekwencją czy nowatorską formą ale przede wszystkim zaproponowaniem nowego myślenia o obiekcie odzwierciedlającym ambicje i aspiracje jego przyszłych mieszkańców” – powiedział, odbierając statuetkę i dyplom, Mirosław Nowak prezes Nowego Horyzontu.