zielone osiedle Rzeszów

Najbardziej zielone osiedle w Rzeszowie!

Z tym, że ogromny wpływ na nasze samopoczucie ma otoczenie w jakim przebywamy chyba nikt nie będzie się kłócił. O zbawiennym wpływie przyrody na stan emocjonalny i zdrowie człowieka napisano już całe tomy i z pewnością powstaną kolejne. Temat jest tym bardziej aktualny, że w naszym otoczeniu coraz mniej jest zieleni. Niebawem, żeby uczyć dzieci jak wyglądają drzewa, trzeba będzie jechać całe kilometry za miasto. Wiele drzew i łąk usuwa się, żeby zyskać miejsce pod kolejne inwestycje. I tak wokół rosną betonowe osiedla, na których jedyny ślad po przyrodzie, to kilka idealnie przystrzyżonych trawników. Ale na szczęście wśród morza betonowych inwestycji można też znaleźć perełkę – najbardziej zielone osiedle w Rzeszowie!

Osiedle LOFT Rzeszów – ponad 400 drzew i krzewów

Osiedle LOFT Rzeszów zostało zaprojektowane jako miejsce do życia, do komfortowego życia. W takim miejscu nie mogłoby zabraknąć zieleni. Właśnie dlatego na Osiedlu LOFT jest jej tak dużo. Projekt obejmuje nie tylko przydomowe ogródki czy kilka trawników, ale także dorodny starodrzew. Przeszło 400 drzew i krzewów ozdabia tutejsze okolice. To właśnie ich obecność sprawia, że łatwo tu odpocząć i poczuć się jak w parku.

Jesienią możesz obserwować piękne, złote liście za swoim oknem, a wiosną patrzeć jak gałęzie się zielenią i przystrajają nowymi liśćmi. Dzięki obecności drzew każda pora roku wygląda tu inaczej i zawsze jest malowniczo. Ale to nie jedyny atut Osiedla LOFT. Kolejnym jest czyste, wolne od smogu powietrze. Antysmogowe czujniki dowodzą, że codziennie oddychasz naprawdę świeżym powietrzem.

Zielone osiedle, na którym chce się mieszkać

Osiedle LOFT Rzeszów to prawdziwa perełka wśród licznych deweloperskich inwestycji. Odnajdziesz tu ciszę, spokój i mnóstwo zieleni, które pomogą Ci się odprężyć po męczącym dniu. Drzewa doskonale izolują od ulicznego hałasu, zapewniając prawdziwy komfort życia na co dzień. Ich kojącego wpływu nie da się przecenić w dzisiejszym zapędzonym świecie.

Nasze osiedle to także miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi. Pobliski plac zabaw i okolica, po której przyjemnie jest spacerować, sprzyjają wspólnemu spędzaniu czasu na dworze. No i nie trzeba stąd wyjeżdżać, żeby pokazać dziecku jak wyglądają drzewa 😉

Jeśli chcesz, żyć w otoczeniu, które będzie dobrze wpływało na samopoczucie Twoje i Twoich bliskich, poznaj bliżej Osiedle LOFT Rzeszów – najbardziej zielone osiedle w Rzeszowie!