Nasi Architekci

MWM to jedno z najbardziej doświadczonych i utytułowanych biur architektonicznych w południowo-wschodniej Polsce. Przez blisko 20 lat działalności firma zdobyła ogromne doświadczenie w zarządzaniu i projektowaniu dużych i skomplikowanych inwestycji, oraz dała się poznać jako autor spektakularnych projektów, które na trwałe zmieniły oblicze Rzeszowa i całego regionu (Galeria Rzeszów, Hotel Arłamów, Okrągła Kładka.  Dzisiaj MWM to mieszanka doświadczenia i młodości. Zespół tworzony przez doświadczonych architektów i młodych, błyskotliwych projektantów wykorzystuje wiedzę i doświadczenia firmy projektując kolejne niepowtarzalne budynki tworzące przestrzenną tożsamość miasta.

Czy sobie z tego zdajemy sprawę, czy nie, przestrzeń w której przebywamy wywiera ogromny wpływ  na nasze zachowanie i samopoczucie. Współpraca z Klientem, który zdaje sobie z tego sprawę, to zawsze wielka przyjemność, dlatego z radością podjęliśmy się zaprojektowania nowego osiedla dla Spółki Nowy Horyzont. Wynikiem tej współpracy jest głęboko przemyślany projekt zapewniający przyszłym użytkownikom  trwałą wartość i właściwe warunki życia i rozwoju.

„Architektura tworzy ramy w których toczy się ludzkie życie, a budynki to coś więcej niż tylko materiały z których zostały zbudowane. To tak naprawdę  emocje zapisane za pomocą  formy, światła i materiałów.”

„Osiedle Loft to miejsce nietypowe, stworzone po to by cieszyć, zaskakiwać i żyć”

MWM Architekci