To sztuka tak mieszkać!

Chcesz wiedzieć czy warto mieszkać na naszym osiedlu pierwszych rzeszowskich loftów? Sprawdź opinie mieszkańców Osiedla Loft Rzeszów! Poniżej znajdziesz, co rodziny, które już u nas mieszkają, mają do powiedzenia o  naszych Loftach i jakie mają opinie o Nowym Horyzoncie.

Opinie mieszkańców o osiedlu:

Mieszkają od 14.06.2019

Anna i Marek
Image is not available

Osobom ceniącym ciszę, spokój, piękne widoki i jednocześnie chcącym mieszkać w najbliższym otoczeniu Rzeszowa szczerze polecamy osiedle Nowy Horyzont...

Mieszkają od 08.04.2020

Amelia i Janek
Image is not available

Jesteśmy od kilku miesięcy właścicielami mieszkania na osiedlu Nowy Horyzont. Dom jest funkcjonalny i przestronny. Posiada duży, praktyczny taras gdzie latem można spędzać miło czas z rodziną...

Slider

Nowy Horyzont Development Opinie. Powyżej znajdziesz opinie mieszkańców oraz właścicieli mieszkań na Osiedlu Loft Rzeszów.

Osiedle Loft Rzeszów to inwestycja realizowana przez Nowy Horyzont Development. Celem inwestycji było stworzenie przestrzeni przyjaznej człowiekowi, oryginalnej, funkcjonalnej i ekologicznej. Pierwsze podkarpackie lofty musiały więc powstać w odpowiedniej, wolnej od smogu okolicy. Właśnie takim miejscem jest Krasne. I właśnie tu, na terenie dawnego Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego powstają pierwsze lofty na Podkarpaciu.

Jesteśmy pewni, że Osiedle Loft to miejsce niezwykłe, wyróżniające się oryginalnym projektem, wysoką jakością wykonania, elementami sztuki w przestrzeni użytkowej, a także doskonale zbalansowaną przestrzenią. Dołożyliśmy wszelkich starań , by każdy mieszkaniec Osiedla Loft mógł się tu czuć komfortowo, po prostu jak w domu!

Sprawdź opinie o Nowy Horyzont Development.

Tagi: Nowy Horyzont opinie, Nowy Horyzont Development Opinie, Lofty Rzeszów opinie, Osiedle Loft Rzeszów Opinie