Firma Nowy Horyzont Development, inwestor osiedla LOFT Rzeszów, nie jest jednocześnie jego wykonawcą budowlanym. Całość prac realizujemy za pomocą tylko jednego, starannie wyselekcjonowanego w drodze przetargu podmiotu czyli Generalnego Wykonawcy. Co oznacza, że:

  •  w przypadku wystąpienia jakichkolwiek usterek jest tylko jedna odpowiedzialna za wykonawstwo firma budowlana,
  •  w przypadku wystąpienia jakichkolwiek usterek dział prawny dewelopera wspólnie z Klientem egzekwuje solidne i terminowe ich usunięcie..

.

Solidność wykonania, wysoka jakość materiałów, dbałość o szczegóły w połączeniu z perfekcyjną obsługą naszych Klientów, pozwala na budowanie naszego pozytywnego wizerunku. Na każdym etapie powstawania inwestycji, jak i po jej zakończeniu, nasi specjaliści, związani z pionem jakości, inspektorem nadzoru czy nadzorem autorskim, monitorują jej przebieg i są do Twojej dyspozycji.

.

 Zgłaszanie usterek:

.

  • Usterkę należy niezwłocznie zgłosić do biura sprzedaży osiedla LOFT Rzeszów.

 

  • Inspektor Nadzoru oraz przedstawiciel Nowego Horyzontu jako inwestora, w obecności Generalnego Wykonawcy, dokonuje wizji lokalnej, dokumentuje usterkę i wydaje opinię techniczną.

 

  • Od momentu uznania w opinii Inspektora Nadzoru usterki za zasadną, zostanie ona niezwłocznie zakwalifikowana do usunięcia przez Generalnego Wykonawcę, nie później jednak niż w ciągu 30 dni.

 

  • W przypadku odmowy usunięcia zasadnej usterki przez Generalnego Wykonawcę sprawa zostaje skierowana w celu egzekucji do działu prawnego Nowego Horyzontu.

 

Pamiętaj – Jesteś naszym Klientem zarówno przed, jak i po zakupie mieszkania.

 

 

.