Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Lider Regionu 2019

.

 

W dniu 11 kwietnia 2019 r. odbyła się organizowana przez portal informacyjny nowiny24.pl, uroczysta gala wręczenia statuetek Lidera Regionu. Nagrody otrzymały firmy i instytucje, które są pionierami w swoich dziedzinach. Lider Regionu to nagroda za zaangażowanie i prace na rzecz rozwoju Podkarpacia. Firma Nowy Horyzont Development została uhonorowana w kategorii budownictwo – nowatorskie koncepcje mieszkalne i architektoniczne za powstające w gminie Krasne, pierwsze w tej części kraju, osiedle loft.

LOFT RZESZÓW to idealne miejsce dla tych, którzy chcą mieszkać w wyjątkowy sposób, w wyjątkowym otoczeniu.

„Wyjątkowy projekt, wyjątkowa realizacja pierwszych na Podkarpaciu loftów, które mieścić się będą w dawnym Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. To doskonała współpraca z uniwersytetem, architektami daje takie owoce,a połączenie sztuki z budownictwem mieszkaniowym przyniesie niepowtarzalne efekty” – powiedział, dziękując za wręczoną statuetkę prezes Nowego Horyzontu – Mirosław Nowak.

.

-.

Nagroda Lider Regionu 2020

 

 

 

Kontynuując naszą ciężką pracę z roku poprzedniego, drugi raz z rzędu zostaliśmy uhonorowani tytułem Lidera Regionu.To wielkie wyróżnienie, które udowadnia, że Nowy Horyzont Development ciągle pracuje dla dobra Podkarpacia i jego mieszkańców.

 

 

 

 

Złoty Medal Rynku Budowlanego

Międzynarodowe Targi Expo Dom z marca 2020 r. zakończyły się dla nas niebywałym sukcesem otrzymaliśmy bowiem Złoty Medal Rynku Budowlanego. Komisja Ekspertów, pod przewodnictwem mgr inż. Józefa Ślączki, członka Podkarpackiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, starannie selekcjonowała kandydatów do nagrody. Odpowiedzieliśmy na wiele wnikliwych pytań ekspertów. Tym bardziej jesteśmy dumni tym bardziej, że dostaliśmy medal jako jedyna firma działającą w branży deweloperskiej! Otrzymane wyróżnienie traktujemy więc jako pochwałę za ciężką pracę i nieszablonowe myślenie, a także jako ogromną motywację do dalszego działania.

 

Zdjęcia: Tadeusz Późniak

Nagroda Lider Biznesu

26 października odbyła się „Podkarpacka Gala Biznesu”. Jej celem jest wspieranie lokalnych marek, produktów i usług, które wybijają się ponad przeciętność, zyskując uznanie klientów i innych osób z branży. Postanowiono nagrodzić firmy z Podkarpacia, które wybijają się ponad przeciętność. Firmy, które przyczyniają się do rozwoju i promocji województwa podkarpackiego w Polsce, wpływają pozytywnie na wizerunek regionu w naszym kraju. Firmy, które działają według zasad biznesowego fair play, zyskując uznanie nie tylko klientów, ale również innych osób z branży. Firmy, które oferują najlepszą jakość usług i produktów.

„Firma Nowy Horyzont Development realizująca pierwsze lofty na Podkarpaciu poszukuje tym samym nowych sposobów modelowania przestrzeni charakteryzującej się wysoką jakością i walorami estetycznymi, potrzebą ochrony środowiska, rozwijania i wdrażania w budownictwie oraz w architekturze technologii i materiałów przyjaznych człowiekowi. Jesteśmy przekonani, że Państwa pionierskie rozwiązania mają istotny wkład w kształtowanie rodzimej kultury architektonicznej” powiedziano przyznając nagrodę naszej firmę.

.

 

 

Osiedle LOFT Nowego Horyzontu zaskakuje nie tylko odwagą wizji, konsekwencją, czy nowatorską formą ale przede wszystkim zaproponowaniem nowego myślenia o obiekcie odzwierciedlającym ambicje i aspiracje jego przyszłych mieszkańców” – powiedział, odbierając statuetkę i dyplom, Mirosław Nowak prezes Nowego Horyzontu.