Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Lider Regionu 2019

W dniu 11 kwietnia 2019 r. odbyła się organizowana przez portal informacyjny nowiny24.pl, uroczysta gala wręczenia statuetek Lidera Regionu. Nagrody otrzymały firmy i instytucje, które są pionierami w swoich dziedzinach. Lider Regionu to nagroda za zaangażowanie i prace na rzecz rozwoju Podkarpacia. Firma Nowy Horyzont Development została uhonorowana w kategorii budownictwo – nowatorskie koncepcje mieszkalne i architektoniczne za powstające w gminie Krasne, pierwsze w tej części kraju, osiedle loft.

LOFT RZESZÓW to idealne miejsce dla tych, którzy chcą mieszkać w wyjątkowy sposób, w wyjątkowym otoczeniu.

„Wyjątkowy projekt, wyjątkowa realizacja pierwszych na Podkarpaciu loftów, które mieścić się będą w dawnym Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. To doskonała współpraca z uniwersytetem, architektami daje takie owoce,a połączenie sztuki z budownictwem mieszkaniowym przyniesie niepowtarzalne efekty” – powiedział, dziękując za wręczoną statuetkę prezes Nowego Horyzontu – Mirosław Nowak.

Nagroda Lider Regionu 2020

Kontynuując naszą ciężką pracę z roku poprzedniego, drugi raz z rzędu zostaliśmy uhonorowani tytułem Lidera Regionu.To wielkie wyróżnienie, które udowadnia, że Nowy Horyzont Development ciągle pracuje dla dobra Podkarpacia i jego mieszkańców.

Złoty Medal Rynku Budowlanego

Kontynuując naszą ciężką pracę z roku poprzedniego, drugi raz z rzędu zostaliśmy uhonorowani tytułem Lidera Regionu.To wielkie wyróżnienie, które udowadnia, że Nowy Horyzont Development ciągle pracuje dla dobra Podkarpacia i jego mieszkańców.

Nagroda Lider Biznesu

26 października odbyła się „Podkarpacka Gala Biznesu”. Jej celem jest wspieranie lokalnych marek, produktów i usług, które wybijają się ponad przeciętność, zyskując uznanie klientów i innych osób z branży. Postanowiono nagrodzić firmy z Podkarpacia, które wybijają się ponad przeciętność. Firmy, które przyczyniają się do rozwoju i promocji województwa podkarpackiego w Polsce, wpływają pozytywnie na wizerunek regionu w naszym kraju. Firmy, które działają według zasad biznesowego fair play, zyskując uznanie nie tylko klientów, ale również innych osób z branży. Firmy, które oferują najlepszą jakość usług i produktów.

„Firma Nowy Horyzont Development realizująca pierwsze lofty na Podkarpaciu poszukuje tym samym nowych sposobów modelowania przestrzeni charakteryzującej się wysoką jakością i walorami estetycznymi, potrzebą ochrony środowiska, rozwijania i wdrażania w budownictwie oraz w architekturze technologii i materiałów przyjaznych człowiekowi. Jesteśmy przekonani, że Państwa pionierskie rozwiązania mają istotny wkład w kształtowanie rodzimej kultury architektonicznej” – powiedziano przyznając nagrodę naszej firmę.

„Osiedle LOFT Nowego Horyzontu zaskakuje nie tylko odwagą wizji, konsekwencją, czy nowatorską formą ale przede wszystkim zaproponowaniem nowego myślenia o obiekcie odzwierciedlającym ambicje i aspiracje jego przyszłych mieszkańców” – powiedział, odbierając statuetkę i dyplom, Mirosław Nowak prezes Nowego Horyzontu.

Wyślij zapytanie

*pola obowiązkowe

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Nowy Horyzont Sp. z o.o. sp.k. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Nowy Horyzont Sp. z o.o. sp.k. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne