Test

Description opis lalalal

 

dsadsad

 

sdsd

sds

dsd

MWM Architekci

MWM to jedno z najbardziej doświadczonych i utytułowanych biur architektonicznych w południowo-wschodniej Polsce. Przez blisko 20 lat działalności firma zdobyła ogromne doświadczenie w zarządzaniu i projektowaniu dużych i skomplikowanych inwestycji, oraz dała się poznać jako autor spektakularnych projektów, które na trwałe zmieniły oblicze Rzeszowa i całego regionu (Galeria Rzeszów, Hotel Arłamów, Okrągła Kładka). Dzisiaj MWM to mieszanka doświadczenia i młodości. Zespół tworzony przez doświadczonych architektów i młodych, błyskotliwych projektantów wykorzystuje wiedzę i doświadczenia firmy projektując kolejne niepowtarzalne budynki tworzące przestrzenną tożsamość miasta.

„Architektura tworzy ramy w których toczy się ludzkie życie, a budynki to coś więcej niż tylko materiały, z których zostały zbudowane. To tak naprawdę emocje zapisane za pomocą formy, światła i materiałów. Osiedle LOFT to miejsce nietypowe, zaprojektowane po to by zapewnić przyszłym użytkownikom trwałą wartość i właściwe warunki do życia i rozwoju. To dla nas bardzo ważne, że zostaliśmy zaproszeni do tego pionierskiego i niepowtarzalnego projektu w naszym regionie”– Marcin Smoczeński, Maciej Łobos-założyciele MWM

URBAN Project

Projektujemy przyszłość. Już dziś.

URBAN PROJECT to nowoczesne biuro architektoniczne, które już od kilkunastu realizuje inspirujące inwestycje na terenie całego kraju, łącząc sztukę, pasję kreacji, trwałość oraz użyteczność z nowoczesną technologią.
Doświadczony zespół projektantów tworzy projekty wyjątkowej architektury oraz przestrzeni publicznych, zwracając szczególną uwagę ich wpływ na środowisko, nieprzeciętną estetykę, harmonię z otoczeniem oraz innowacyjność rozwiązań technicznych.
Projektowane proekologicznie budynki wykorzystują odnawialne źródła energii, redukują jej zużycie oraz smog i ślad węglowy, racjonalnie gospodarują zasobami dla przyszłych pokoleń.
Biuro projektowe zdobyło liczne nagrody i wyróżnienia w konkursach i na konferencjach branżowych a od czasu powstania zdobyło zaufanie setek inwestorów, deweloperów oraz organów administracji publicznej. Celem firmy jest przede wszystkim skuteczna realizacja zadań a priorytetem indywidualne podejście do każdego z projektów oraz prowadzenie inwestycji w kompleksowy sposób, co dzięki wsparciu metodyki BIM pozwala projektować z większą świadomością i precyzją, a dzięki temu tworzyć architekturę najwyższej jakości.

„Wierzymy że architekci poprzez swoją pracę wywierają ogromny wpływ na życie ludzi, dlatego naszym celem jest tworzenie środowiska przyjaznego dla przyszłych użytkowników projektowanych przez nas obiektów. Budynków, które wytrzymają próbę czasu, będą trwać w harmonii z naturą w zgodzie z duchem miejsca, pozostając jednocześnie funkcjonalnymi i pięknymi.
Inwestycja jak ta stanowi niezwykłe wyzwanie dla architekta gdyż wymaga nie tylko odnalezienia kreatywnych rozwiązań, spełnienia przepisów prawa, ale przede wszystkim zrozumienia potrzeb ludzi oraz stworzenia przestrzeni gdzie przyszli mieszkańcy będą czuć się dobrze. Budowy dla nich miejsca na ziemi – ich domu.” - arch. Agnieszka Puchyr, arch. Maciej Jamroży – założyciele biura.

Wyślij zapytanie

*pola obowiązkowe

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Nowy Horyzont Sp. z o.o. sp.k. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Nowy Horyzont Sp. z o.o. sp.k. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne