Test

Description opis lalalal

 

dsadsad

 

sdsd

sds

dsd

O nas

Firma Nowy Horyzont Development powstała na bazie długoletniego doświadczenia jej udziałowców oraz partnerów biznesowych w realizacji dużych przedsięwzięć gospodarczych, finansowych i deweloperskich w Województwie Podkarpackim. Wspólne działanie zaowocowało niezwykłymi osiągnięciami, bo oto już na starcie możemy zaproponować naszym klientom unikatowe mieszkania, w tak poszukiwanych na rynku loftach.

Osiedle LOFT Nowego Horyzontu zaskakuje nie tylko odwagą wizji, konsekwencją czy nowatorską formą, ale przede wszystkim zaproponowaniem nowego myślenia o obiekcie odzwierciedlającym ambicje i aspiracje jego przyszłych mieszkańców. Firma Nowy Horyzont Development realizująca pierwsze LOFTY na Podkarpaciu poszukuje tym samym nowych sposobów modelowania przestrzeni, charakteryzującej się wysoką jakością i walorami estetycznymi, potrzebą ochrony środowiska, rozwijania i wdrażania w budownictwie oraz w architekturze technologii i materiałów przyjaznych człowiekowi. Jesteśmy przekonani, że nasze pionierskie rozwiązania mają istotny wkład w kształtowanie rodzimej kultury architektonicznej.

Wizualizacje osiedla LOFT Rzeszów:

Wyślij zapytanie

*pola obowiązkowe

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Nowy Horyzont Sp. z o.o. sp.k. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Nowy Horyzont Sp. z o.o. sp.k. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne