Test

Description opis lalalal

 

dsadsad

 

sdsd

sds

dsd

Ubezpiecz mieszkanie

Dbając o potrzeby naszych Klientów, mamy przyjemność zaproponować unikalną i dostosowaną do oczekiwań ofertę ubezpieczenia nowo zakupionego mieszkania. Współpracujemy z firmą Podkarpacki Dom Ubezpieczeń, która posiada bogatą wiedzę i doświadczenie w zakresie ubezpieczenia majątku. Załoga PDU, dzięki posiadanym kwalifikacjom, z pewnością odnajdzie ofertę spełniającą Państwa oczekiwania zarówno pod kątem zakresu jak i ceny.

KORZYŚCI:

  • Zapewniamy profesjonalne doradztwo w doborze optymalnego wariantu ubezpieczenia.
  • Za naszym pośrednictwem otrzymasz dodatkową ZNIŻKĘ 10% dla każdej nowej oferty u wybranych Ubezpieczycieli.
  • Po zalogowaniu w Panelu Klienta za każdą zakupioną polisę otrzymujesz Punkty, które następnie wymieniasz na nagrody.
  • Możliwość bieżącego podglądu we wszystkie posiadane polisy w Panelu Klienta PDU.

Skontaktuj się z Podkarpackim Domem Ubezpieczeń klikając baner lub zapytaj o szczegóły w Biurze Sprzedaży Mieszkań Osiedla LOFT Rzeszów.
Serdecznie zapraszamy!

Wyślij zapytanie

*pola obowiązkowe

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Nowy Horyzont Sp. z o.o. sp.k. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Nowy Horyzont Sp. z o.o. sp.k. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne